İLGİN TRAFO
Hakkımızda

İLGİN TRAFO İlk adımını 2003 yılında İstanbul da attı.. Üretimdeki gelişmelerle birlikte kapasite artımı ve yeni teknolojileri gerekli hale getirdi. Geçmişten gelen birikim ve tecrübelere dayalı olarak, müşterilerin  beklentilerinin neler olduğunu bilen bir ekip tarafından yönetilen İLGİN TRAFO müşteri gereksinim ve isteklerini daha iyi anlamakta beraber alternatif çözüm yollarını geliştirme ve sunabilme kabiliyeti ve kapasitesindedir.  Kurulduğu günden bu güne kadar kaliteye , güvene ve zamana verdiği önemle sektöründe hakli bir yere sahiptir. Güveni ve kaliteyi hedef seçerek imalatını yaptığımız ürünlerimize İKİ (2 ) YıL garanti vermekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZDE; müşterilerimizdir bizi en iyi tarif edenler. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, esnek yönetimi ve müşterileri ile kurduğu yakin ilişki sonucunda tercih edilen bir TRANSFORMATÖR FİRMASI OLMUŞTUR. Sizleri de yakından tanımak, gereksinimleriniz konusunda farklı çözümler üretmek, pratik ve doğru hizmetlerimizle satışlarınızı  artırmak bizleri mutlu edecektir…

Başlıca ürün ve hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

Trifaze Servo Regülatör
Monofaze Servo Regülatör
Akü Şarj Redresörü
İzoleli Trafo
Asansör Trafosu
Paketleme Trafosu
Özel Kombi Regülatörü
Trifaze Trafo
Havuz Trafosu